تــورمــجــازی

لگو سفید بایولوئنس

بـایولوئنس،تولیدکننده آنزیم و پروبیوتیک

ما همیشه تلاش می‌کنیم کار را کامل و بدون نقص انجام دهیم، به ارزش‌های خود پایبند باشیم و صادقانه رفتار کنیم.

شرﮐﺖ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺑﻦدا ﻓﺮآور ﺑﺎ ﻧﺎم ﺗﺠﺎری ﺑﺎﯾﻮﻟﻮﺋﻨﺲ، با بهره‌گیری از فرمانتورهای ۱۵۰۰۰ لیتری ﺗﻨﻬﺎ ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪه‌ی آﻧﺰﯾﻢ در مقیاس صنعتی در ایران و ﺑﺰرﮔﺘﺮﯾﻦ در ﺧﺎورﻣﯿﺎﻧﻪ اﺳﺖ. ﮐﺎرﺧﺎﻧﻪی ﺑﺎﯾﻮﻟﻮﺋﻨﺲ، ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ با فرمانتورهای ۱۵۰۰ لیتری به همراه فریز درایر و اسپریدرایر ﺑﺰرﮔﺘﺮﯾﻦ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪه ﭘﺮوﺑﯿﻮﺗﯿﮏ در ﺧﺎورﻣﯿﺎﻧﻪ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ۸۰۰۰ ﻣﺘﺮ ﻣﺮﺑﻊ زﯾﺮﺑﻨﺎ در دو واﺣﺪ ﻣﺠﺰای ﺗﻮﻟﯿﺪ آﻧﺰﯾﻢ و ﭘﺮوﺑﯿﻮﺗﯿﮏ و ﺑﺎ ۱۷۰۰ ﻣﺘﺮ ﻣﺮﺑﻊ Clean Room، در ﺷﻬﺮک ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺻﻔﺎدﺷﺖ واﻗﻊ ﺷﺪه اﺳﺖ. 

هدف بایولوئنس

ما هدفمند عمل می‌کنیم و در ایجاد تغییرات مصمم هستیم. هدف ما حل مشکلات با بهره‌گیری از شجاعت، کنجکاوی و خلاقیت است، اما مهم‌ترین ویژگی ما که با آن می‌بالیم، علاقه به یادگیری و کسب دانش از تجربه‌ی افراد متخصص است. تلاش ما در Bioluence، پایبندی به ارزش‌های خود، صداقت، پذیرش نقص‌ها و برنامه‌ریزی برای رفع آنهاست.

تیم تحقیق و توسعه بایولوئنس

چندین دهه تجربه و تخصص در تولید محصولات باکیفیت و متمایز، و نیز تولید فرمولاسیون‌ها و غلظت‌های سفارشی متناسب با نیازهای شما داریم

آزمایشگاه بایولوئنس

دلیل همکاری با ما

  • ارائه‌دهنده‌ی طیف گسترده‌ای از محصولات پروبیوتیک و آنزیم‌ها هستیم
  • تولیدکننده‌ای پیشرو در فناوری‌های آنزیمی و بیوتکنولوژیک در داخل کشور هستیم
  • توان پشتیبانی طیف وسیعی از تقاضاها را در زمینه‌ی مواد شوینده، خوراک دام، مواد غذایی و مواد دارویی داریم
  • توانایی تولید عمده‌ی بسیاری از آنزیم‌ها، محصولات پروبیوتیک، استارترهای لبنی و محصولات دیگر برای استفاده در محصولات صنعتی متنوع داریم
  •  

گروه‌بندی محصولات بایولوئنس

شــویـنـده

استفاده از آنزیم‌ها در صنعت شوینده یکی از روشهای مهم و مؤثر در بهبود کارایی محصولات شوینده است. افزودن آنزیم‌ها به محصولات شوینده می‌تواند سبب افزایش راندمان، کاهش آسیب‌های زیست‌محیطی، کاهش مدت زمان شستوشو و بهبود لکه‌بری شوینده‌ها شود.

بایولوئنس، با تولید تک آنزیم و میکس آنزیم‌های مختلف با سه فرم پودر، گرانول و مایع توانسته است نیاز صنایع شوینده به آنزیم‌های مورد استفاده در این صنایع را برطرف نماید.

نــشـاسـتـه

آنزیم‌ها در مسیر بهبود فرآوری و ارتقا کیفیت محصولات مشتق از نشاسته در صنایع تبدیلی مانند تولید شربت‌های گلوکز و فروکتوز و مالتودکسترین‌ها نقش مهمی ایفا میکنند.

بایولوئنس، با طراحی آنزیم‌های اختصاصی منطبق با خطوط تولید هر مشتری و با تولید آنزیم باکیفیت و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی توانسته است گامی بلند در مسیر جلب اعتماد و رضایت بزرگان این صنعت بردارد.

الکل

آنزیم‌ها با دامنه‌ی بسیار وسیع کاربرد در صنایع مختلف، می‌توانند با تغییر ساختار کربوهیدرات‌های غیرقابل تخمیر، امکان استفاده از مواد اولیه‌ای همچون ذرت، گندم، برنج، سیب‌زمینی و سایر منابع نشاست‌های و سلولزی را به منظور تولید اتانول میسر سازند. افزایش بهره‌وری در فرآیند تولید الکل از دیگر مزیت‌های استفاده از آنزیم‌هاست.

بایولوئنس، با طراحی اختصاصی آنزیم‌های مورد نیاز در فرآیند تولید بیواتانول، منطبق با خطوط تولید هر مشتری و ارائه میکس آنزیم، بهترین راهکار برای استفاده از همه‌ی پتانسیل غلات و دستیابی به بهره‌وری بیشتر را ارائه میدهد.

لــبـنـی

لبنیات پرچرب از لحاظ طعم و ظاهر محبوبیت بیشتری در بازار دارند، اما امروزه با توجه به استقبال روز افزون مصرف لبنیات کم‌کالری و کم‌چرب، تلاش برای دست یافتن به محصولی کم‌چرب و با بافت مطلوب افزایش یافته است.

بایولوئنس، توانسته راهکاری سلامت‌محور در عین ایجاد طعم لذتبخش و بافت دلچسب در صنعت لبنیات ارائه دهد.

گـوشـت

آنزیم‌ها در صنعت غذا جایگزین مناسبی برای افزودنی‌هایی هستند که استفاده از آنها در تولید فرآورده‌های گوشتی خام و پخته رواج دارد. جایگزینی آنزیم‌ها فرصتی را در اختیار تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی قرار می‌دهد که گوشت خام را به محصولاتی با ارزش افزوده بالا تبدیل کنند و موجب افزایش سطح پایداری محصولات در فرآیند تولید، افزایش راندمان و بهره‌وری تولید، بهبود پایداری امولسیون و بافت محصولات، بهبود رنگ، عطر و طعم فرآورده‌های گوشتی شوند.

آرد، نـان و شـیریـنی

صنعت آرد، نان و شیرینی، از صنایع مهم هر کشور است که ارتباط مستقیمی با مردم و سلامت جامعه دارد. آنزیم سالهاست که در کارخانه‌های تولید آرد و شیرینی کاربرد دارد و در ایران نیز از آنزیم‌های وارداتی در این صنعت استفاده می‌شود. بایولوئنس با یاری گرفتن از متخصصین ایرانی و مشاوران خارجی، توانسته است نه تنها آنزیم‌های مورد نیاز کارخانه‌های تولید آرد و شیرینی را با بهترین کیفیت تولید کند، بلکه توانسته به فناوری تولید آنزیم‌های مناسب برای استفاده در نان‌های سنتی با هدف افزایش کیفیت و عطر و بافت نان، کاهش ضایعات نان و کاهش هزینه‌های تولید دست یابد.

نـســاجـی

صنعت نساجی به دلیل نقش مهمش در زندگی اجتماعی افراد جامعه، همواره مورد توجه بوده است. امروزه با پیشرفت علم، تلاش برای رفع نگرانی‌ها در مورد آلودگی‌های زیست‌محیطی در این صنعت، حفظ سلامت کارگران شاغل در صنعت نساجی، کاهش مصرف انرژی و آب، و همچنین کاهش آلودگی‌های فاضلاب، بیش از پیش صورت میگیرد. بایولوئنس، محصولات متناسبی را با شرایط عملیاتی و محیطی موجود در صنعت نساجی، در سبد محصولات خود قرار داده است.

چـرم‌سـازی

صنعت چرم یکی از صنایع با ارزش افزوده بالا است که درآمدهای بسیاری را نصیب کشورهای زیادی میکند. استفاده از آنزیم در فرآیندهای صنعت چرم میتواند مصرف انرژی را کاهش داده و با بهبود کیفیت محصول، سودآوری را افزایش دهد.

بایولوئنس، محصولات متنوعی را که در صنایع چرم‌سازی به کار می‌روند، در سبد محصولات خود دارد.

مـواد اولـیـه

بایولوئنس بزرگترین شرکت تولیدکننده پروبیوتیک و آنزیم در ایران است که می‌تواند پاسخگوی نیاز شرکت‌های تولیدکننده محصولات پروبیوتیکی به ماده اولیه باشد. این مواد در طیف وسیعی از محصولات از جمله مکمل‌های غذایی، خوراک و مکمل‌های حیوانی و نوشیدنی و غذاهای فراسودمند استفاده می‌شوند. صنعت ماده اولیه پروبیوتیک شامل کشت، استخراج، پردازش و فرمولاسیون این مواد برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد محصولات مبتنی بر پروبیوتیک است. بایولوئنس همچنین توانایی ارائه‌ی مواد اولیه آنزیمی همچون فیتاز، آمیلاز، لیپاز و … را دارد.

دام

یکی از اهداف اصلی در صنعت خوراک دام، که یکی از مهمترین صنایع جهان است، تولید خوراک اقتصادی با حداکثر بازدهی برای رشد و پروش دام است. از راه‌های رسیدن به این بازده‌ی، استفاده از افزودنی‌های خوراک برای افزایش کیفیت خوراک و بهبود سلامت و متابولیسم حیوانات است. بایولوئنس که پیشرو در تولید افزودنی‌های خوراک دام است، محصولاتی مانند پروبیوتیک‌ها، مخمر و پروبیوآنزیم را در سبد محصولات خود دارد.

طـیـور

بیش از ۷۰ درصد هزینه‌های پرورش طیور در ایران به بخش تأمین خوراک مربوط است، به همین دلیل در سال‌های اخیر استفاده از روش‌های نوین علمی و مدیریتی در تولید خوراک اقتصادی با بازدهی بالا در پرورش طیور اهمیت قابل توجهی یافته است. بایولوئنس با توانایی تولید محصولاتی مانند انواع آنزیم و مولتیآنزیم‌ها، پروبیوتیک‌ها و اسیدیفایر توانسته است به افزایش بازدهی تولید و کاهش هزینه‌های پرورش طیور کمک کند.

آبـزیـان

آب‌های ساحلی و داخلی ایران ظرفیت قابل توجه‌ی برای توسعه پرورش آبزیان دارند. در تولید خوراک آبزیان، طیف وسیعی از افزودنی‌های خوراک را می‌توان برای بهبود رشد و مقاومت آبزیان در برابر استرس و بیماری‌ها استفاده کرد. بایولوئنس در این صنعت، به طور اختصاصی، تولید پروبیوتیک و آنزیم‌های ویژه آبزیان را مورد هدف قرار داده است و در چشمانداز فعالیت خود، برای تولید افزودنی‌های بیشتر ویژه آبزیان برنامه‌ریزی می‌کند.

استانداردهای ما

مشتریان ما